Pieci jautājumi Bitcoin investoriem 2018. gadā

Pat investori, kuri neuzdrošinās nopirkt Bitcoin, brīnās, cik ilgi Bitcoin turpinās eksistēt un piesaistīt jaunus interesentus. Atbildes uz šiem jautājumiem var palīdzēt izvērtēt situāciju 2018. gadā un nākotnē, lai varētu pieņemt labākus lēmumus, kas skar katra finanses.

1. Vai Wall Street to atbalstīs?
Normatīvo regulējumu trūkums ir atturējis lielas finanšu iestādes un līdzekļu pārvaldītājus ieguldīt dažādās kriptovalūtās jeb kriptonaudā. Bet jaunie produkti novērš šos šķēršļus, un eksperti uzskata, ka Bitcoin vērtība varētu pieaugt daudz vairāk, ja vai kad Wall Street pievienosies tam.

2. Vai Bitcoin izdzīvos savu nākamo kritumu?
Bitcoin cenas kritums par 20% vai vairāk ir rutīna, un dažiem no ieguldītājiem tas ir bijis vairāk sāpīgi nekā citiem. Pēc tam, kad tika apturēta liela uzlaušana 2014. gadā, cena divus gadus saglabāja gandrīz nemainīgu cenu. Salīdzinoši milzīga krīze varētu nobiedēt ikdienas investorus (Oferte credit pe loc online).

3. Vai Ķīna konfiscēs Bitcoin?
Ķīnas regulatori jau pirms tam ir mazinājuši Bitcoin vērtību, un bažas par spekulācijām un piesaistītiem līdzekļiem var novest pie tā, ka viņi to atkal dara, novirzot dažus aktīvus aktīvākajiem tirgotājiem.

4. Vai kāda monēta ņem karavānu?
Bitcoin ir vecākā un visvērtīgākā kriptovalūta, taču konkurenti, tostarp Ethereum un Bitcoin Cash, var piesaistīt investorus un līdz ar to beigt ieguldīt Bitcoin.

5. Vai Bitcoin iegūs valūtas statusu?
Daudzi Bitcoin fani uzskata, ka tā kļūs par īstu pasaules valūtu, kuru jūs varētu izmantot, lai samaksātu par sviestmaizēm vai lakatiem tāpat, kā šodien izmantojat Visa vai MasterCard. Tikai daži cilvēki domā, ka tas notiks drīz, bet ja un kad tas notiks, tas varētu būt Bitcoin milzīgo cenu pieauguma beigas. Lai digitālā nauda būtu lietderīga kā valūta, tās vērtība ir jāstabilizējas.

2018. gada sākumā Bitcoin ir piedzīvojis sevišķi lielu kritumu (vairāk nekā 50% pēdējā pusgada laikā), līdz ar to tas noteikti raisa dažādus jautājumus, sevišķi tiem, kuri ir ieguldījuši ievērojamas summas konkrētajā virtuālajā valūtā. Līdz ar to arī pieci jautājumi noteikti var būt lietderīgāki, lai izprastu situāciju. Kā redzams, 2018. gadā pastāv dažādas iespējas. Katram atliek apdomāt mērķus un iespējas ieguldīt, jo noteikti nevajadzētu pārlieku daudz aizrauties, jo nekad nav iespējams visu 100% prognozēt. Savādāk vieniem var ļoti veikties un līdz ar to tie var priecāties, bet citiem var tikt atņemts viss ieguldījums, līdz ar to no noguldījuma nekas netiks saņemts. To noteikti neviens nevēlas. Noteikti ir arī gaidāmi aizvien vairāk jautājumu, jo pēkšņais kritums gada sākumā satrauc gan nozares ekspertus, gan vienkāršos ieguldītājus. Uz aizvien jauniem jautājumiem nav iespējams iegūt pilnīgu atbildi, līdz ar to arī Bitcoin nākotne ir neskaidra – Compara credit fara carte de munca. Vieni apgalvo, ka tagad ir īstais laiks iegādāties kriptonaudu, bet citi apgalvo, ka šai valūtai nav nākotnes, jo nekas no tās nesanāks. Noteikti ir nepieciešams censties pēc iespējas vairāk izvērtēt dažādus aspektus un būt racionālam. Ilgtermiņā Bitcoin ir pierādījis savas spējas palīdzēt daudziem investoriem, ka liek domāt, ka tā daba varētu palikt tāda pati – ilgtermiņā atmaksājoties neskaitāmas reizes. Ir nepieciešama pacietība, kā arī jāseko jaunākajam finanšu ziņās, lai izprastu, kad ir laiks pirkt Bitcoin vai arī izņemt jau esošo naudu. Tas ne vienmēr ir viegli, bet noteikti lietderīgi, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Katrs var būt investors, bet ir jāprot būt gudram investoram neatkarīgi no pieredzes.