Jauni elpu aizraujoši apskates objekti, kurus apskatīt Francijā, 2017.gadā

Pietiek lasīt un interesēties par vecām ziņām. Internetā ir atrodami daudz un dažādi ieteikumi ko apskatīt un kurp doties, lidojot uz teju jebkuru pasaules valsti. Saprotams, ka par populārākajām un tūristu iecienītākajām vietām, atrodamais info ir vairāk kā pietiekams. Un ne velti ir teiciens “vienam patīk māte, vienam meita, trešajam vēl kleita”. Tāpat ir ar ceļošanu.

No skaļas naktsdzīves un pašaizliedzīgām pastaigām kalnos, līdz mazpilsētu nakts romantikai, teātriem un vīna bāriem. Katram mums ir savas intereses un vēlmes, dodoties ceļojumā.

Tāpēc, pēc ilgākas meklēšanas un datu apkopošanas, esam jums izveidojuši sarakstu ar vietām, kuras patiks kā jauniešiem un brīvajiem tūristiem, tā arī ģimenēm ar bērniem, draugiem un pat vecvecākiem. Un pat, ja nesanāk doties uz Franciju vai apmeklēt kādu no tūlīt minētajām vietām, vismaz iesēdieties ērtāk krēslā, paņemiet kafijas vai tējas krūzi un baudiet video.

Un nepārprotiet – Francijā ir desmitiem, simtiem un pat tūkstošiem vietu, kurp būtu vērts doties un apskatīt ar savām acīm. Taču tādā gadījumā, šis raksts nebūtu vien pāris lapaspušu garumā, bet gan krietni vien garāks. Tad nu, no runāt pie darbiem. Piedāvājam jūsu uzmanībai vietas, kuras vērts apmeklēt dodoties uz Franciju 2017.gadā.

“Etretat” klintis Normandijā, Francijas ziemeļu daļā

“Etretat” klintis atspoguļo un reprezentē Nomandijas reģionu. Šajā vietā ir uzņemta neviena vien filma. Un kā nu ne – elpu aizraujošais skats vilina nevienu vien tūristu un dabas mīli. Ūdens, viļņi un plašumi visapkārt. Tas ir jāredz ik katram. Tas ir jāpiedzīvo ik katram.

“Annency” ezers, Francijas rietumu daļā

Tīrais un gaiši zilais ūdens “Annency” ezerā padara šo vietu tuvu ik katram dabas mīļiem. Termālie ūdeņi ir viens no vērtīgākajiem dabas resursiem šajā Francijas daļā, jo ne velti tieši “Annency” pilsētā, kura atrodas turpat netālu no ezera, atrodami vairāki SPA centri, ar masāžām un citām dažādām procedūrām.

Lavandu lauki provincēs, Francijas dienvidu daļā

Pat no putna lidojuma, jūs varat ieraudzīt violetus palagus jeb lavandu laukus, stiepjamies vairāku kilometru garumā. Vislabākais laiks, lai vērotu šos augus pašā plaukumā, būs laika posmā no Jūnija līdz Augustam. Tad šie ziedi vēl netiek novākti un to ziedēšanas periods ir pašā skaistākajā periodā. Paši francūži šo lavandu ziedēšanas laiku nosaukuši par “Zilo zeltu”. Ja kādam rodas jautājumi, kur īsti izmanto šos lavandas ziedus – kosmētikā un skaistumkopšanā, no lavandu ziediem ražo ziepes, lavandu medu, kā arī saldo ēdienu sorbets.

“The Laire valley”, Francijas centrālajā daļā

Stiepjoties teju 300 kilometrus, “The Laire” ieleja ieskauj Loras upi un dažādus pilsētu apgabalus. Vēljovairāk, šī ieleja kalpo par mājvietu vairākām vēsturiskām pilīm un Francijas ievērojamākajiem vīna laukiem.

“Var and Aples de Haute” province, Francijas dienviddaļā

Peldot vai airējot, burājot vai kuģojot, “Aples de Haute” katru gadu piesaista nevienu vien tūristu. Augstas un krāšņas klintis, kuras ieskauj “Gorges du Verdon” upi, stiepjas vairāku kilometru garumā. Un ne velti, šī vieta tiek uzskatīta par vienu no krāšņākajiem tūrisma objektiem Eiropā.

Bordeaux, Girone, Francijas dienvidrietumu daļā

Ceļojumu portāls “Lonely Planet” iecēla Bordeaux pilsētu godpilnajā 1.vietā, kā pilsētu, kura noteikti jāapmeklē 2017.gadā. Kādreiz šo pilsētu dēvēja par guļošo skaistuli, jo pilsētas šarms slēpjas mierīgajā un klusajā pilsētas dzīvē. Vēljovairākk, skaisto skatu un pieredzi papildināja lieliski arhitektūras darbi, parki un senās celtnes, kuras atrodas pilsētas centrā. Katru gadu tūristu un apmeklētāju skaits, pilsētā Bordeaux kļūst arvien lielāks un lielāks, pārspējot iepriekšējo gadu rekordus.